Шрифт:

Класиране на всички българи на европейското отборно първенство

Класиране на всички българи на европейското отборно първенство
11-08-2019 20:46

Българите на европейското отборно първенство, Втора лига във Вараждин (Хърв)

 

Потъмнените имена и резултати са от втория състезателен ден

 

1 място – Ивет Лалова – 100 м - 11.51 сек (-1.9 м/сек)

1 място – Ивет Лалова – 200 м - 22.99 сек (-0.8 м/сек)

1 място – Мирела Демирева – Скок височина – 194 см

1 място – Габриела Петрова – Троен скок – 14.14 м (+1.3 м/сек)

1 място – Радослава Мавродиева – Гюле – 17.34 м (личен рекорд за сезона)

1 място – Тихомир Иванов – Скок височина – 224 см

 

2 място – Милица Мирчева – 3000 м – 9:20.50 мин

2 място – Митко Ценов – 3000 м стипълчейз - 8:47.66 мин

 

3 място – Ивао Балабанов – 3000 м – 8:10.79 мин

3 място – Станислав Станков – 110 м с пр. - 14.41 сек (-1.1 м/сек)

3 място – Момчил Караилиев – Троен скок – 16.16 (+1.1 м/сек)

3 място – Марк Славов – Копие – 74.14 м (личен рекорд за сезона)

 

4 място – Светлин Иванов – 100 м – 10.78 сек (-2.6 м/сек)

4 място - Антонио Иванов – 200 м - 21.32 сек (+0.5 м/сек)

4 място – Елена Митева – 100 м с пр. – 1.57 сек (личен рекорд)

4 място – Габриела Петрова – Скок дължина – 6.09 м (-0.7 м/сек)

4 място – Кристина Борукова – 400 м с пр. – 59.32 сек

4 място – Иво Балабанов – 5000 м – 14:30.50 мин

4 място – 4х400 м Жени (Надежда Рачева, Полина Тодорова, Габриела Георгиева, Кристина Борукова) - 3:43.85 мин

 

5 място – Мартин Проданов – 1500 м - 3:58.31 мин

 

6 място – Георги Иванов – Гюле – 17.63 м

6 място – 4х100 м Мъже (Веселин Живков, Денис Димитров, Петър Пеев, Светлин Иванов) - 40.61 сек

6 място – Никола Михов – Чук – 61.22 м


7 място – Милица Мирчева – 1500 м - 4:24.48 мин

7 място – 4х100 м Жени (Йорданка Иванова, Инна Ефтимова, Виктория Георгиева, Ивет Лалова) – 45.26 сек

7 място – Атанас Петров – Овчарски скок – 4.85 м

7 място – Деян Гемишев – Диск – 53.27 м

 

8 място – Надежда Рачева – 400 м – 56.25 сек

8 място – Маринела Нинева – 5000 м – 17:05.41 мин (личен рекорд)

8 място – Михаела Петкова – Копие – 43.98 м

8 място – Рената Петкова – Диск – 49.93 м (личен рекорд за сезона)

8 място – Николай Николов – 400 м с пр. – 52.49 сек

 

9 място – Антонио Иванов – 400 м - 48.05 сек

9 място – Мартин Проданов – 800 м - 1:53.19 мин

9 място – Мария Капушева – Овчарски скок – 3.10 м

 

10 място – Маргарита Радева – 3000 м стипълчейз – 11:53.57 мин

 

11 място – Лиляна Георгиева – 800 м – 2:12.90 мин

11 място – Екатерина Димова – Чук – 43.71 м

11 място - 4х400 м Мъже (Веселин Живков, Живко Стоянов, Николай Николов, Михаил Гаргов) – 3:22.84 мин

 

12 място – Даниел Добрев – 6.66 м (+0.7 м/сек)

 

---

Стани фен на BGathletic.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на леката атлетика.


Можеш да ползваш и мобилната версия на BGathletic.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgathletic.com


Тагове: ЕОШ 2019
BGAthletic.com




Последни новини Най-четени